O nas

BeEco dobre z natury – jak to się zaczęło?

 

Firma BeEco dobre z natury narodziła się z pasji i zamiłowania do tworzenia. Przygoda zaczęła się już kilka lat temu, początkowo mydła zaczęłam robić dla siebie, z potrzeby posiadania czegoś wyjątkowego i dobrego dla mojego ciała. Stopniowo o mojej pasji dowiadywali się najbliżsi – rodzina, znajomi, znajomi znajomych, każdy chciał “spróbować” takiego mydełka, a ja byłam szczęśliwa, bo mogłam tworzyć więcej i więcej i nie musiałam się już martwić co zrobię z taką ilością mydła.       

Z biegiem czasu eksperymentowanie zamieniło się w świadome układanie receptur, które zmieniały nie tylko wygląd kostek,  ale właściwości mydła. Pojawiły się pierwsze prośby o zrobienie mydła na zamówienie, dla osób które borykały się z konkretnymi problemami skóry  i znowu trzeba było zgłębić wiedzę. Wtedy to pojawiła się myśl, żeby zająć się w życiu czymś co się lubi i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Od tego czasu minęło już kilka lat. Mam za sobą szkolenia, warsztaty i niezliczone ilości przeczytanych materiałów, na temat nie tylko mydeł, ale również kosmetyków naturalnych. Najcenniejsze jednak co zdobyłam, to doświadczenie, które zawdzięczam wszystkim, którzy używali moich kosmetyków do tej pory i podsuwali mi pomysły na kolejne produkty, jednocześnie informując mnie jakie mają działanie. Bez tych osób nie byłabym tu, gdzie jestem. DZIĘKUJĘ…

 

Linia kosmetyków BeEco dobre z natury to lokalne produkty wegańskie, ręcznie wykonane, w których nie znajdziesz:

 

  • substancji pochodzenia zwierzęcego;
  • silikonów, parafiny, parabenów, PEG, SLS, SLES;
  • oleju palmowego;
  • substancji modyfikowanych genetycznie.

 

Idea, która mi przyświeca to tworzyć rzeczy dobre i żeby służyły innym ludziom. Przesłanie proste, ale bardzo starannie przemyślane. Tworząc receptury wychodzę założenia im mniej tym lepiej – stawiam na jakość zarówno surowców jak i całego produktu.

 

BeEco – dlaczego DOBRE Z NATURY?

 

W ramkę nazwy BeEco został wkomponowany element florystyczny – gałązka drzewa herbacianego.  Drzewo herbaciane, a konkretnie olejek z drzewa herbacianego, to jeden z najpopularniejszych składników naturalnych stosowanych w medycynie   i kosmetologii. Jego lecznicze właściwości i kojące działanie dla skóry sprawiają, że produkty z dodatkiem olejku herbacianego cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów, którzy coraz częściej wybierają naturalne produkty.

Idąc tym tropem zaproponowałam do nazwy BeEco hasło dodatkowe: „dobre z natury”. Delikatna gałązka drzewa herbacianego w połączeniu z tym hasłem nie tylko identyfikuje BeEco z branżą kosmetyków naturalnych, ale jednocześnie określa markę jako firmę stawiającą na wysoką jakość  i sprawdzone składniki naturalnego pochodzenia.

 

Zapraszam do współpracy

Beata Marekwia

Fundusze Europejskie