O nas

BeEco dobre z natury – jak to się zaczęło?

BeEco dobre z natury to pszczyńska manufaktura wegańskich, ręcznie wykonanych kosmetyków naturalnych, założona przez dwie szalone kobiety, które rzuciły ciepłe posadki na etacie, by w końcu zrealizować swoje zawodowe marzenia.
Dziś już wiemy, że marzenia się spełniają, ale droga do nich czasami bywa długa, kręta i wyboista. Nasze motto przewodnie “co nas nie zabije, to wzmocni” oraz świadomość, że człowiek w pracy spędza większość swojego życia i dlatego powinien wykonywać ją z pasją doprowadziły do punktu, w którym dziś jesteśmy. Nasze produkty powstają właśnie z pasji i zamiłowania do tworzenia. W świecie zdominowanym przez konsumpcjonizm i produkcję przemysłową znalazło się miejsce dla BeEco – ręcznie wytwarzanych kosmetyków o cudownych zapachach i właściwościach.

Idea, która nam przyświeca to tworzenie rzeczy dobrych, aby służyły innym ludziom. Przesłanie proste, ale bardzo starannie przemyślane. Tworząc receptury wychodzimy z założenia im mniej tym lepiej – stawiamy na jakość zarówno surowców jak i całego produktu.

Jeżeli chcecie poznać historię naszej manufaktury do zapraszamy do artykułu pod linkiem:

https://www.kierunekkosmetyki.pl/artykul,70024,sen-o-pieknie-rozmowa-z-wlascicielkami-beeco.html?fbclid=IwAR2jWErwGbB5yFbObDITFJMTMC6a8Kf4SxtfOj01MVZk7XHIcPYIOFKb7B4

B&K for You Beata Marekwia i Kamila Skaźnik s.c.

Fundusze Europejskie